Lakiernia proszkowa / Usługi piaskowania

Lakiernia Proszkowa | Malowanie proszkowe oraz lakierowanie proszkowe

Oferujemy Państwu usługę malowania proszkowego. Nasza oferta jest skierowana do wszelkiego rodzaju podmiotów. Nasze malowanie proszkowe w Olsztynie, Ostródzie, Mławie oraz Nidzicy obejmuje zarówno stałe, wielkoseryjne zlecenia jak i pojedyncze elementy. Efekt naszego malowania to idealnie dopracowana powierzchnia bez zacieków i zmarszczeń. Malowanie proszkowe jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Państwa, którzy pragną zadbać o elementy stalowe. Spełniamy życzenie klienta i oferujemy kolory z pełnej palety RAL - wykonując malowanie proszkowe w Ostródzie wykorzystujemy wyłącznie farby najlepszych producentów których jakość została potwierdzona certyfikatami.

 

Atuty malowania proszkowego :

  - najwyższa jakość usługi
  - wysoki poziom estetyki

 

Malowany przez nas materiał zostaje starannie oczyszczony z wszelkich zanieczyszczeń co zapewnia odpowiednią przyczepność.
Malowanie proszkowe to najlepsze zabezpieczenie powierzchni elementów stalowych przy zachowaniu ich walorów estetycznych.
Oferowane przez nas malowanie proszkowe pozwala cieszyć się doskonale dopracowanymi powierzchniami - nie będą Państwo musieli przejmować się żadnymi zaciekami, ani innymi nieprzyjemnościami. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

 

Realizujemy typowe prace, takie jak malowanie:
- Felg stalowych
- Rowerów oraz części motocyklowych 
- części samochodowych
- ogrodzeń bram i furtek
- mebli metalowych, maszyn, narzędzi i sprzętu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

Tel. 609 338 044
Tel. 605 333 244
Tel. 665 960 023

 

Partnerzy

Realizacja: strony internetowe olsztyn | © 2020 ogrodzeniamajewski.pl