Z Nami spełnisz swoje najskrytsze marzenia.
Zadzwoń do Nas.
Z Nami na szczyty
Solidne wykonanie
Solidne wykonanie zlecenia
Szybko tanio i solidnie.

Panele ogrodzeniowe, Wiśniewski

Naszym klientom chcemy zaproponować nowoczesne i solidne panele ogrodzeniowe oraz panele Wiśniowski, wyróżniające się prostą budową, szybkim sposobem montażu oraz dobrym zabezpieczeniem przed korozją. Proponujemy także przęsła ogrodzeniowe na terenie Olsztyna. Ze względu na ogromną ilość zalet, z roku na rok coraz większa liczba osób decyduje się wykorzystanie właśnie takich rozwiązań na swoich posesjach.

O jakich zaletach mowa? Przede wszystkim ogrodzenia panelowe w Olsztynie i Ostródzie wyróżniają się solidną konstrukcją oraz najwyższą stabilnością - zawdzięczają one te cechy materiałowi, z jakiego są one wykonane, konkretnie wykonanie ze specjalnie usztywnionych, zgrzewanych drutów stalowych.

Dodatkową zaletą paneli ogrodzeniowych z Olsztyna jest ogromna jakość zabezpieczeń antykorozyjnych - osiągnięto ją poprzez zanurzenie paneli w ciekłym cynku o wysokiej temperaturze (czyli w procesie cynkowania ogniowego). Dzięki temu cała powierzchnia pokryta jest trwałą warstwą zapobiegającą osadzanie się rdzy. Proponujemy także panele malowane proszkowo, które ze względu na bogactwo kolorystyki prezentują się znacznie efektowniej niż ich niezdobiony odpowiednik. Kolor dopasujemy zgodnie z życzeniem klienta.

 

BUDOWA PANELI OGRODZENIOWYCH
- panele 3D (solidna i mocna konstrukcja)
- grubość drutu 4 i 5mm
- wysokość od 1000 do 2400mm

 

KOLORYSTYKA
- ocynkowane ogniowo
- ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo

 

 

Najpopularniejsze kolory:
- grafit RAL 7016
- zielony RAL 6005
- czarny RAL 9005
- brąz RAL 8017
- inne z palety RAL na zamówienie
 

Partnerzy

Realizacja: strony internetowe olsztyn | © 2020 ogrodzeniamajewski.pl